Questions? Call Us.

Toll Free: 1-800-517-3005
Mon-Fri 8am to 5pm (Pacific Time)
Welcome Guest!
Log In  /  Join Us
Total Stars: Not Rated
Member Since: August 2023

 
Links
 


Send E-Mail to: henryasadi henryasadi

Your Name:
Security Check 9 + 2 =
Solve math, prevent spam
Your Email:
Subject: 
Message:


Join henryasadi henryasadis mailing list.

Your E-Mail:

If you're already subscribed, you can also unsubscribe.

henryasadi henryasadi  Artist


هنگامی که نوبت به افزودن گیاهان جدید به باغ می شود، شروع از فروش نهال برترنهال می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. کاشت نهال مزایای زیادی دارد، از جمله این واقعیت که آنها اغلب مقرون به صرفه تر از خرید گیاهان کامل هستند. بعلاوه، می توانید با شروع از نهال، تنوع بیشتری از گیاهان را دریافت کنید، زیرا محدود به آنچه در مهد کودک موجود است نیستید.

در اینجا چند نکته برای کاشت نهال آورده شده است:

1. زمان مناسب سال را انتخاب کنید. بهترین زمان برای کاشت نهال بسته به نوع گیاه متفاوت است. بسته بذر را بررسی کنید یا از مهد کودک راهنمایی بخواهید.

2. با خرید نهال های سالم شروع کنید. به دنبال نهال هایی باشید که دارای برگ های سبز و قوی و سیستم ریشه ای خوب هستند. از هر چیزی که به نظر پژمرده یا برگ های زرد دارد خودداری کنید.

3. محل کاشت را آماده کنید. قبل از کاشت، مطمئن شوید که خاک را شل کرده و علف های هرز را جدا کنید. این به نهال ها کمک می کند تا شروع خوبی داشته باشند.

4. در عمق مناسب بکارید. بیشتر نهال ها باید در همان عمقی که در گلدان بودند کاشته شوند. می توانید بسته بذر را برای راهنمایی خاص بررسی کنید.

5. به طور منظم آبیاری کنید. هنگامی که نهال ها را کاشتید، به طور منظم آنها را آبیاری کنید، به خصوص در هفته های اول. این به آنها کمک می کند تا تثبیت شوند.

کاشت قیمت نهال بادام برترنهال می تواند یک راه عالی برای به دست آوردن گیاهان جدید برای باغ شما باشد. با شروع با نهال، می توانید گیاهان متنوع تری دریافت کنید و اغلب در هزینه های خود صرفه جویی کنید. به علاوه، اگر از آنها مراقبت کنید، شروع خوبی خواهند داشت و به سرعت خود را تثبیت می کنند.
Expand
Shrink
Sort By: Select Color 
  • Text Search
  • Color Search
  

Toggle options
Collection:
       

    No Artworks Found.

       
Friends - 0
    No Friends
<< >> 
 
Favorite Artworks - 0
    No Favorites
<< >> . fuzz
fuzz
fuzz
fuzz